Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Projekty Regionalne » Małopolski Program Regionalny KONSERWATOR
Statystyki graficzne

Małopolski Program Regionalny KONSERWATOR

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej w okresie od 01.01.2017 – 31.12.2018 realizuje Małopolski Program Regionalny „Konserwator”

CEL PROJKETU:

Małopolski program regionalny realizowany będzie na terenie poszczególnych powiatów województwa małopolskiego, tym również powiatu suskiego.

W Małopolskim Programie Regionalnym „Konserwator" skupiono się na pomocy osobom bezrobotnym z grup znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, poprzez zaangażowanie ich przy pracach związanych z ochroną tradycji kulturowej, zachowaniem i rewitalizacją substancji zabytkowej oraz ochroną krajobrazu kulturowego na terenie województwa małopolskiego. Tym samym beneficjentem tego Programu jest zarówno osoba potrzebująca pomocy ze względu na brak zatrudnienia jak i instytucje kultury bądź inne podmioty realizujące zadania na rzecz ochrony tradycji kulturowej, zachowania i rewitalizacji substancji zabytkowej oraz ochrony krajobrazu kulturowego na terenie województwa małopolskiego.

UCZESTNICY PROJEKTU:

W ramach programu wsparciem zostaną objęte osoby bezrobotne, w szczególności kobiety, osoby długotrwale bezrobotne z ustalonym II profilem pomocy.

FORMY WSPARCIA  w 2018r.:

W ramach projektu zaplanowano następujące formy wsparcia:

- 6 miesięczne staże dla 4 osób,

Poza stypendium stażowym, dla każdej osoby przewidziana jest możliwość skorzystania ze zwrotu kosztów badań oraz kosztów dojazdu na staż.

REKRUTACJA:

Rekrutacja na staże rozpocznie się od 15.01.2018 r. i będzie trwać do wyczerpania puli środków na staże.

Szczegółowych informacji nt. projektu można uzyskać w pokoju nr 15 a także pod nr. telefonu (33) 870 89 15.

WARTOŚĆ PROJEKTU OGÓŁEM dla powiatu suskiego:  70 400 zł.

PLANOWANE EFEKTY:

W ramach projektu szacuje się osiągnięcie efektywności zatrudnieniowej na poziomie co najmniej 40% dla powiatu suskiego.

Informacja o wszelkich aktualnie trwających naborach dotyczących form wsparcia realizowanych w projekcie dostępna jest na stronie głównej Powiatowego Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej w www.pupsuchabeskidzka.pl w aktualnościach

 

Informacja dotycząca stanu realizacji projektu na dzień 31.07.2018r.

Autor: PUP
Strona dodana przez: PUP (2018-08-08 13:28:24)
Zredagowana przez: PUP (2018-08-08 13:40:53)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupsuchabeskidzka.pl/strona/malopolski-program-regionalny-konserwator/313