Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Statystyki graficzne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, że posiada jeszcze środki finansowe na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną (tzw. indywidualne) organizowane dla osób do 29 r.ż. w ramach Projektu: Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suskim (II)  Szansa dla młodych IIrealizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Staże dla osób powyżej 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, iż posiada jeszcze środki finansowe na zorganizowanie stażu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020; Oś priorytetowa VIII Rozwój Rynku Pracy; Działanie 8.1 Projekt pt.: Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie suskim (II) – „Aktywni 30+ bis”.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „SIŁA KOMPETENCJI”

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „SIŁA KOMPETENCJI”

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o. wraz z Partnerem, zaprasza do udziału w projekcie Siła kompetencji realizowanego w ramach Podziałania 8.4.2 Adaptacja do zmian, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.05.2016-30.04.2018.

Nabór na szkolenie "Szukam pracy"

Trwa nabór na bezpłatne szkolenie z zakresu umiejętności poszukiwania pracy "Szukam pracy".