Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Statystyki graficzne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, że z dniem 8 sierpnia 2018r. wstrzymuje nabór wniosków o organizację stażu dla osób w wieku 30 lat i więcej w ramach Projektu Powiatowego Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej p.n.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie suskim(IV) – „Kierunek praca 30+”  realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 z uwagi na wykorzystanie środków zaplanowanych na realizację tego zadania.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ogłoszenie listy rankingowej

 Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza listę rankingową wniosków o przyznanie środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego  na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Nabór do 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Zakończenie naboru

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, iż z dniem 12 lipca 2018r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie bonu zasiedleniowego dla osób poniżej 30 roku życia w ramach projektu: Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suskim (III) -„Szansa dla młodych III” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.