Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Statystyki graficzne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej zaprasza Pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z  Krajowego Funduszu Społecznego.

Uzupełniający nabór wniosków o dofinasowanie działalności gospodarczej - ZAKOŃCZONY

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej w ramach projektu: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie suskim (III) – Zaradni 30 plus” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego (RPO WM), Działanie 8.1 informuje, iż 

z dniem  25.01.2018 r.  uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla 1 osoby bezrobotnej  ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór na szkolenie - FP

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną tzw. indywidualne, organizowane w ramach Funduszu Pracy.

 

Przyjmowanie wniosków od dnia 15.01.2018r. do wyczerpania środków finansowych.

Nabór na szkolenie - RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną tzw. indywidualne, organizowane dla osób w wieku 30 lat i więcej w ramach Projektu Powiatowego Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej p.n.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie suskim(IV) – „Kierunek praca 30+”  realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020   Oś priorytetowa 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa – projekty Powiatowych Urzędów Pracy RPO WM 2014-2020

Przyjmowanie wniosków od dnia 17.01.2018r. do wyczerpania środków finansowych.

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego