Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Statystyki graficzne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór na szkolenia - Fundusz Pracy

  Powiatowy Urząd Pracyw Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną tzw. indywidualne, organizowane w ramach Funduszu Pracy.

Nabór na szkolenie - POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną, tzn. indywidualne, organizowane dla osób do 29 r.ż. w ramach projektu: Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suskim (III) -„Szansa dla młodych III” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

NABÓR WNIOSKÓW NA BONY ZASIEDLENIOWE - POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje iż od dnia 11.01.2017r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu zasiedleniowego.

Ogłoszenie o naborze wniosków na staż - RPOWM

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020; Oś priorytetowa 8 Rozwój Rynku Pracy; Działanie 8.1 Projekt pt.: Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie suskim (III) – „Zaradni 30 plus”.