Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Ogłoszenie listy rankingowej
Statystyki graficzne

Ogłoszenie listy rankingowej

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza listę rankingową wniosków o przyznanie środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego  na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

UWAGA:

Pozytywny wynik oceny wniosku nie oznacza automatycznie jego realizacji w proponowanym kształcie, bowiem w przypadku, gdy koszt wnioskowanego kształcenia ustawicznego jest wyższy od ogólnodostępnych cen rynkowych, PUP w Suchej Beskidzkiej może zaproponować wsparcie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w niższej wysokości. W takim przypadku o możliwości realizacji kolejnych wniosków, z ogłoszonej listy rankingowej, zainteresowani zostaną poinformowani.

Podobnie w przypadku otrzymania dodatkowych środków, będziemy na bieżąco o tym informować według powyższej kolejności.

Aktualność dodana przez: PUP (2018-07-26 14:45:13)
Data wydarzenia : 2018-07-26
Data publikacji : 2018-07-26

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Lista rankingowa wniosków rezerwa 2018 (.pdf 207.22kB) 2018-07-26 207.22kB Plik: Lista rankingowa wniosków rezerwa 2018.pdf (207.22kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupsuchabeskidzka.pl/wydarzenie/208/ogloszenie-listy-rankingowej